Velkoobchod a distributor vůní NATURAL FRESH, ReadySteady a L&D Aromaticos pro ČR

www.ld-vune.cz

Nabízíme velkoobchodní prodej kvalitních vůní do auta značek ReadySteady, L&D Aromaticos, Natural Fresh a Supair Drive. Níže naleznete seznam nabízených vůní určených k prodeji maloobchodníkům.

Smelly Owl ReadySteady | Voňavé sovičky

Výrobce ReadySteady s designovou kolekcí 3D vůní do auta Smelly Owl.

Řada voňavých soviček Smelly Owl obsahuje 6 druhů designů a vůní. Vůně jsou jedinečné díky svému vzhledu. Voňavé sovy Smwlly Owl jsou určeny k nasunutí na mřížku ventilace v automobilu.

Fresh Bags ReadySteady | Vonné pytlíčky

Výrobce ReadySteady s designovou kolekcí vůní - čerstvých pytlíčků Fresh Bags.

Vonné pytlíky Fresh Bags obsahují 7 řad designů a 10 druhů vůní. Vůně jsou jedinečné díky svému vzhledu. Voňavé pytlíčky jsou vhodné do auta, bytu, skříně a menších velikostí. Vzhled je vytvořen potiskem ve vysokém rozlišení. Textilní pytlík obsahuje vonný granulát.

Vůně do auta v plechovce L&D Organic

L&D Organic | Intenzivní vůně v plechovce

Výrobce L&D Aromaticos přichází s novou kolekcí intenzivních vůní Organic. Moderní hliníková dóza obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného vysoce koncentrovaným parfémem. Voňavé plechovky jsou již řadu let velmi oblíbené. Součástí je plastové víčko s regulátorem intenzity vůně.  Výrobky L&D jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

„Intenzivní, dlouhotrvající vůně v praktickém a stylovém provedení“

Vůně do auta L&D Little Bottle - ld-vune.cz

L&D Little Bottle | Malá závěsná lahvička

Závěsné vůně L&D Little Bottle jsou velice oblíbené vůně do auta v malé skleněné lahvičce o objemu 4,5ml, obsahující koncentrovanou a kvalitní vonnou esenci a dřevěný uzávěr, který umožňuje stálý a optimální rozptyl vůně uvnitř automobilu. Jedná se o exkluzivní novinku na českém trhu, výběr je z mnoha druhů vůní a barevných variant. Tyto originální vůně si každý ihned zapamatuje a chce je mít.

„Malá vůně s vysokou intenzitou je potěšením pro každého uživatele“

L&D Elite Class ONE | Parfémovaný osvěžovač

Řada vůní Elite Class ONE potěší řidiče, kteří hledají levnou avšak kvalitní vůni. L&D Elite Class ONE jsou jedinečné papírové osvěžovače napuštěné kvalitním parfémem. Postupně uvolňující se aroma vytváří luxusní atmosféru v interiéru vozu. Vyrobeno z kvalitní absorpční lepenky napuštěné opravdovým parfémem. Vyberte si jednu ze tří druhů vůní a poznejte exkluzivní osvěžovač Elite Class ONE.

„Prémiová třída osvěžovačů s luxusním aroma“

Little Joe a Little Joya | Voňavý panáčci

Supair Drive AG vytvořil skvělé 3D vůně ve tvaru panáčka s názvem Little Joe (malý Joe) a také přítelkyni Little Joya (malá Joya). Tyto moderní vůně jsou určeny k umístění na ventilační mřížku výdechu ventilace automobilu pomocí unierzálního klipu. Panáčci a panenky Little Joe a Joya jsou k dostání ve velice pestré nabídce barev a vůní mnoha druhů. Tyto vůně Vás rozveselí svým usměvem pokaždé kdykoliv je spatříte.

„Moderní designová 3D vůně ve tvaru panáčka“