LD vůně.cz | Velkoobchod a distributor vůní NATURAL FRESH a L&D Aromaticos pro ČR

www.ld-vune.cz

Zapomeňte na běžné vůně do auta. Vůně L&D Aromaticos jsou výjimečné svojí kvalitou vůně, výdrží a originálním zpracováním. Prvotřídní vonné kompozice v mnoha variantách a druhů vůní jsou doménou značky L&D Aromaticos. V této kategorii si každý vybere vůni dle jeho představ. Nabízíme intenzivní vůně v plechovce, závěsné vůně s koncentrátem, a závěsné vůně jako klasický papírový osvěžovač, který je napuštěný kvalitním parfémem.

"Kdo jednou zkusil vůně L&D Aromaticos zapomene na ostatní"

Vůně do auta v plechovce L&D Organic
Vůně do auta L&D Little Bottle - ld-vune.cz

L&D Organic | Intenzivní vůně v plechovce

Výrobce L&D Aromaticos přichází s novou kolekcí intenzivních vůní Organic. Moderní hliníková dóza obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného vysoce koncentrovaným parfémem. Voňavé plechovky jsou již řadu let velmi oblíbené. Součástí je plastové víčko s regulátorem intenzity vůně.  Výrobky L&D jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

„Intenzivní, dlouhotrvající vůně v praktickém a stylovém provedení“

L&D Little Bottle | Malá závěsná lahvička

Závěsné vůně L&D Little Bottle jsou velice oblíbené vůně do auta v malé skleněné lahvičce o objemu 4,5ml, obsahující koncentrovanou a kvalitní vonnou esenci a dřevěný uzávěr, který umožňuje stálý a optimální rozptyl vůně uvnitř automobilu. Jedná se o exkluzivní novinku na českém trhu, výběr je z mnoha druhů vůní a barevných variant. Tyto originální vůně si každý ihned zapamatuje a chce je mít.

„Malá vůně s vysokou intenzitou je potěšením pro každého uživatele“

L&D Elite Class ONE | Parfémovaný osvěžovač

Řada vůní Elite Class ONE potěší řidiče, kteří hledají levnou avšak kvalitní vůni. L&D Elite Class ONE jsou jedinečné papírové osvěžovače napuštěné kvalitním parfémem. Postupně uvolňující se aroma vytváří luxusní atmosféru v interiéru vozu. Vyrobeno z kvalitní absorpční lepenky napuštěné opravdovým parfémem. Vyberte si jednu ze tří druhů vůní a poznejte exkluzivní osvěžovač Elite Class ONE.

„Prémiová třída osvěžovačů s luxusním aroma“

Little Joe a Little Joya | Voňavý panáčci

Supair Drive AG vytvořil skvělé 3D vůně ve tvaru panáčka s názvem Little Joe (malý Joe) a také přítelkyni Little Joya (malá Joya). Tyto moderní vůně jsou určeny k umístění na ventilační mřížku výdechu ventilace automobilu pomocí unierzálního klipu. Panáčci a panenky Little Joe a Joya jsou k dostání ve velice pestré nabídce barev a vůní mnoha druhů. Tyto vůně Vás rozveselí svým usměvem pokaždé kdykoliv je spatříte.

„Moderní designová 3D vůně ve tvaru panáčka“