Velkoobchod a distributor vůní NATURAL FRESH, ReadySteady a L&D Aromaticos pro ČR

www.ld-vune.cz

Existují bytové vůně, které dokáží vyvolat vzpomínky, probudit v člověku energii, uklidnit jeho mysl a navodit pocit pohody. Bytové vůně se stávají moderním doplňkem nejen obývacích pokojů, ale i kanceláří a společenských prostor. Pro maximální využití nabízíme hned několik druhů bytových vůní. Ratanové aroma difuzéry jsou oblíbené díky vzhledu a bezúdržbovosti. Bytové spreje – osvěžovače vzduchu jsou skvělou volbou tam, kde je potřeba instantně provonět Váš domov nebo kancelář.

"Originální bytové vůně L&D pro příjemné prostředí a relaxaci jsou zde"

Bytový difuzér květina Bloom-at-Home-Natural
Fresh-Morning-vůně-do-žehličky-LDvuně
L&D Odor Neutralizer LDvůně.cz
L&D Tropi Fresh - Bytový sprej - osvěžovač
L&D Aromatherapy - Bytový sprej - osvěžovač LDvůně.cz

NATURAL Bloom at Home | Bytový difuzér

Bytový difuzér Bloom at Home od NATUTAL FRESH je unikátní difuzér, který evokuje rozkvétání tím, že se postupně zbarvuje od vonné kapaliny z přírodních esecnciálních olejů. Tato originální vůně potěší oči a zároveň čich.  Kolekce květinových difuzérů Bloom at Home obsahuje tři druhy vůní (Rosetta - Růže, Gardenia - Gardénie, Esoteria). Díky krásnému vzhledu se tato vůně stává moderním dekoračním prvkem, který zaujme jak uživatele, tak i návštěvníky.

"Přírodní vůně květin pro radost Vašeho čichu a očí"

Ironing Water - Fresh Morning | Vonná kapalina na žehlení

Vonná kapalina na žehlení Ironing Water - Fresh Morning od NATURAL FRESH je kapalina do parních žehliček a parních stanic. Usnadňuje žehlení a obsahuje svěží vůní. Kapalina do žehličky je určena na veškerý textil vhodný pro parní žehlení. Díky této kapalině je žehlení rychlé a navíc provoní všechny druhy oblečení včetně ložního prádla. K dispozici jsou dva druhy objemu 500ml a 1000ml.

"Přírodní svěžest pro každý den"

L&D Air Natur | Bytový difuzér

Bytový difuzér L&D Air Natur nabízí jedinečný způsob jak provonět Váš interiér domu nebo kanceláře. Ratanový aroma difuzér má podobu skleněného flakonu s vonnou esencí, která je uzavřena zátkou s otvorem uprostřed, do kterého se vloží ratanové tyčinky. Bytový difuzér rozptyluje vůni jemně, avšak dlouhodobě, což je nesporná výhoda oproti obyčejným závěsným vůním do bytu. V naší nabídce naleznete 6 nejžádanějších vůní. Díky svému designu se současně stává moderním dekoračním prvkem, který zaujme jak uživatele, tak i návštěvníky. Dodejte styl Vašemu domovu v podobě vonných difuzérů těch nejoblíbenějších variací.

"L&D Air Natur přináší svěžest přírody na dlouhé týdny"

L&D Odor Neutralizer | Neutralizér pachu

Neutralizéry L&D Odor Neutralizer jsou výjimečné osvěžovače vzduchu se schopností pohlcovat a neutralizovat pach a cigaretový kouř. Své využití najdou zejména mezi kuřáky či milovníky domácích mazlíčků, kde je vyžadována eliminace nežádoucích pachů, například v interiéru vozu a obývacích místnostech. Výhodou je velikost balení, kterou můžete nosit stále s sebou v originální plastové lahvičce s rozprašovačem o objemu 60ml. Na výběr jsou 3 unikátní druhy svěžesti. Polar - ledově svěží, Sky - nebesky čistý, Storm - energická bouře.

"Účinný eliminátor v boji proti pachu"

L&D Tropi Fresh | Bytový sprej - osvěžovač

Interiérové osvěžovače L&D Tropi Fresh jsou určeny zejména k instantnímu a snadnému provonění ovzduší a pohlcení nebo utlumení nepříjemných pachů. Bytové osvěžovače mají okamžitý účinek, jsou vždy po ruce a intenzitu provonění si určujete dle potřeby. Jedná se o řadu interiérových osvěžovačů s rozprašovačem v praktické plastové lahvičce o objemu 60ml. Osvěžte si Váš pokoj, kancelář, ale i malý prostor jako je šatní skříň nebo botník.

"Svěží tropy, které Vás pohltí a příjemně okouzlí"

L&D Aromatherapy | Bytový sprej - osvěžovač

Bytové osvěžovače L&D Aromatherapy, je řada produktů obsahující bylinné esence vůní v plastové lahvičce o objemu 60ml s rozprašovačem. Tyto vůně jsou navrženy tak, aby Vás povzbudily, motivovaly k činnosti a větší produktivitě. Jsou ideální pro použití v kancelářích, konferenčních místnostech a všude tam, kde potřebujete více bdělosti a soustředění. Bytové vůně L&D Aromatherapy jsou důkazem, jak může pouhá vůně aktivovat lidské tělo.

"Aktivujte Vaši mysl pomocí vůní Aromatherapy"