Velkoobchod a distributor vůní NATURAL FRESH, ReadySteady a L&D Aromaticos pro ČR

www.ld-vune.cz

Představujeme novou revoluční kategorii vůní do auta - autoparfémy od L&D Aromaticos. Jedná se o elegantní vůně obsahující opravdový parfém. Vůně jsou vhodné pro náročné zákazníky, kteří požadují luxus, jedinečnost a prémiovou kvalitu. Nabízíme tři druhy provedení autoparfémů. Závěsné L&D Little Bottle Car Perfume, ve spreji L&D Car Perfume a exkluzivní řadu autoparfémů L&D Elite Class ve spreji se závěsným osvěžovačem.

"Luxusní dárek pro každého řidiče"

L&D Little Box Vent Car Perfume | Do ventilace

Little Box Vent Air Car Perfume od L&D Aromaticos je řada pěti druhů autoparfémů určených k připevnění do na ventilační mřížku unvitř vozu. Skládá z plastového klipu a boxu, který má jednoduchý elegantní design a uvnitř ukrývá lněný blok obsahující kvalitní parfém řady Air Car Perfume a tím produkt navazuje na kolekci autoparfému od L&D Aromaticos.

"Designový autoparfém s luxusní moderní vůní, která Vás okouzlí"

L&D Little Bottle Car Perfume | Závěsný parfém

Little Bottle Car Perfume je řada pěti druhů závěsných vůní do auta v malé skleněné lahvičce o objemu 4,5ml. Tyto vůně skrývají vysoce koncentrovaný, velice kvalitní parfém s dřevěným difuzérem, který umožňuje stálý a optimální rozptyl vůně uvnitř automobilu.
Jedná se o exkluzivní novinku na českém trhu, výběr z 5 druhů parfémů zajímavých vůní.

"Malý moderní parfém s velkým účinkem a luxusní vůní, kterou si zamiluje každý řidič"

L&D Air Car Perfume | Parfém do auta ve spreji

Autoparfémy L&D Air Car Perfume jsou elegantní vůně, které připomínají řadu 5-ti nejúspěšnějších světových parfémů. Jsou dodávány s rozprašovačem v plastové láhvi o objemu 60ml. Na výběr je 5 druhů vůní, které jsou charismatické, svůdné a okouzlí nejen řidiče, ale i spolujezdce a navodí pocit pohody, luxusu a výjimečnosti. Tyto vůně mají šanci stát se absolutním trhákem na českém trhu.

„Nadstandardně kvalitní vůně za výbornou cenu“

L&D Elite Class | Luxusní parfém do auta

Elite Class je prémiová řada autoparfémů.  Obsahují elegantní a okouzlující vůně pro moderní muže a ženy. Jedná se o řadu 14 druhů exkluzivních parfémů do auta s rozprašovačem ve skleněné lahvičce o objemu 40ml a závěsnou papírovou visačkou – osvěžovačem. Vše je zabaleno do papírové krabičky.
Autoparfém se aplikuje pomocí rozprašovače na veškeré textilní plochy v interiéru automobilu.

"Exkluzivní a výjimečný parfém do auta s dlouhotrvající vůní moderních světových parfémů, která všechny okouzlí a vytvoří nezapomenutelnou vzpomínku"